درباره‌ی شرکت

تشک زنیت به عنوان یکی از بهترین برندهای تشک جهان در ایران نیز فعالیت می‌کند. زنیت انواع تشک‌های مورد نیاز مشتریان را مطابق با استانداردهای روز دنیا عرضه کرده و یکی از باکیفیت‌ترین برندهای موجود در بین تشک‌ها می‌باشد. تشک زنیت تحت لیسانس آلمان و منتاژ ایران است.شرکت زنیت سال‌هاست در زمینه‌ی کالای‌خواب فعالیت می‌کند. مجموعه‌ی تشک زینت به‌گونه‌ای طراحی و تولید می‌شود که تمام نیازهای مشتریان را جوابگو باشد.

نیروی کار

گروه بازرگانی تشک زنیت در حدود 40 نفر متخصص در خط تولید، 10 نفر در ستاد اداری شرکت، دارای 47 نمایندگی فعال در سطح کشور و حدود 200 پرسنل فروش غیرمسقیم دارد.

محصولات و خدمات شرکت

کارخانه تشک زنیت برای تولید تشک‌ها نیاز به مواد اولیه باکیفیت و ابزارآلات پیشرفته دارد.

تومان8,697,000تومان19,045,000
تومان6,250,000تومان14,230,000
تومان4,690,000تومان12,110,000
تومان5,200,000تومان11,040,000
تومان4,480,000تومان9,310,000

مرتبة مريحة

فراش آسایش آرین

تومان3,760,000تومان7,600,000
تومان2,660,000تومان5,150,000

فراش رویال

فراش رویال پدیک

تومان2,970,000تومان5,980,000

مواد اولیه

 • فنرها

سازه فنرها به صورت DHT با پوشش لعاب کربنی که باعث جلوگیری از شکست و زنگ زدگی فنر می‌شود و نوع بافت و ساختار آن به شرح ذیل می‌باشد:

 1. بافت فنرهای رشته‌‌ای یا عنکبوتی(SL) متشکل از بیست ردیف چیدمان در کنار هم که توانایی جلوگیری از ارتجاع و ضربه را دارد.
 2. فنرهای پاکتی( منفصل)

در این مدل بافت فنر که از تکنولوژی روز دنیا بهره گرفته شده به نوعی که تغییرات به سزایی در صنعت تشک رخ داده است.

 • نوع اول: فنرهای پاکتی معمولی(High and low)

این نوع فنر باعث جلوگیری از ارتجاع در طول و عرض تشک نموده و مقاومت بسیار زیادی در مرکز تشک از خود نشان می‌دهد به طوری که به صورت جداگانه و تک به تک فعالیت ضربه می‌نماید. جنس این نوع فنرها کاملا از پوشش کربن بوده و هرکدام داخل محفظه‌های ضد زنگ قرار می‌گیرد.

 • فنرهای مولتی پاکت (Multi spring pocket)

این نوع فنر، تقویت شده فنرهای پاکتی می‌باشد که در اصطلاح ساخت برروی فنرهای پاکتی به صورت دولایه  قرار گرفته و چیدمان می‌شود.

قدرت و ایستایی این مدل فنر به نوعی است که کاملا ضربه،ارتجاع و بازی فنر را در طول، عرض و مرکز تشک خنثی می‌نماید.

در این نوع ساخت عمر و کیفیت تشک بسیار بالا رفته و ضریب شکست و گودی در تشک را پایین می‌آورد.

 • فنرهای سل پاکت (Coin spring pocket)

بالاترین تکنولوژی در تشک این نوع فنربندی می‌باشد. این مدل فنر به صورت مکانیزم و شبیه به دست دوز شده و در چیدمان چهارلایه تشکیل شده است که بتواند بالاترین حد کیفیت و پرکنندگی در قسمت‌های سطحی و زیرین تشک را انجام دهد.

ایستایی و مقاومت این نوع فنر به نوعی است که موجب جلوگیری از شسکست در مرکز تشک و ترک در دیواره‌های تشک می‌شود و مانع جلوگیری از قوس و منحنی شدن تشک و خارج شدن از فُرم اصلی می‌شود.

 

 

 

 

 

 

فوم‌های تشکیل دهنده

فوم‌های های‌دانستیته (فشردگی و مقاومت بسیار بالا)

این نوع فوم که به HR معروف است برای بکارگیری در مرکز فنرها و در لابه‌لای آن‌ها به صورت تزریق و لایه‌ای استفاده می‌شود. جهت مقاوم سازی و ایستایی فنرها درمقابل ضربه می‌باشد.

هدف از استفاده این نوع فوم به جای اسفنج‌های معمولی با ضریب کیلوگرم‌های بسیار پایین می‌باشد که طول عمر بسیار بالایی را شامل می‌شود و جلوگیری از پوک شدن و گودی سطوح تشک می‌باشد.

فوم‌های  HR تشک معمولا معولا از دانستیته (فشردگی) 30-35 کیلویی ویژه تشکیل می‌شود.

 

ژل کامفورت ( فوم مایع)

هدف از بکارگیری این نوع ژل ( فوم مایع) برای پرکنندگی سطوح بدنی که شامل 6 قسمت اصلی اندام بکار می‌رود. به صورتی که می‌تواند تمام نقاط گودی بدن را پر کرده و سطح بستر بسیار راحتی را برای خوابیدن به مخاطب ارائه می‌کند.

فوم ریباند و لاتکس

 این نوع فوم قابلیت بسیار بالایی در مقاومت و ایستایی در تشک‌های فول طبی می‌باشد.

هدف از استفاده این فوم جلوگیری از فشار در نواحی ستون فقرات و دفع فشار در ناحیه گودی کمر و زیر لگن می‌باشد.

این نوع فوم برای افراد سنگین وزن و کسانی که دارای دیسک‌ خفیف و شدید دارند بکار می‌رود.

هدف از استفاده فوم لاتکس به جهت طبیعی بودن( ارگانیک) و خالص بودن بسیار مورد استقبال و انتخاب تشک مفید واقع شده است.

مموری فوم

این فوم قابلیت شکل‌گیری فرم بدن را دارا می‌باشد به صورتی که نواحی گودی بدنی شامل قوس گردن، بین سرشانه‌ها، گودی کمر و زیر لگن را شامل میشود. از دیگر قابلیت این فوم نگه دارنده ستون فقرات در یک راستای صاف و افقی و جلوگیری از فشار در ستون فقرات را می‌نماید.

در این فوم از ژلی به عنوان کولینگ( مایع خنک کننده) استفاده می‌شود. کارایی این ژل جلوگیری از گرما و تعرق در سطح بستر تشک می‌شود.

این مدل ژل فواید بسیاری از جمله، پرکنندگی در قسمت گودی‌های ماهیچه‌ای و عضلانی بدن بسیار موثر است.

پارچه

تکنولوژی بافت پارچه در شرکت زنیت به گونه‌ای می‌باشد که از دستگاه‌های به روز نساجی و بافت لایی الیاف دوزی شده برای پارچه استفاده می‌گردد.

پارچه‌ها برای استفاده برروی تشک از جنس پنبه و نخ 100% کتان استفاده می‌شود که این پارچه کاملا ضد حساسیت و ضد التهابات پوستی می‌باشد و قبل از استفاده کاملا آنتی باکتریال و آنتی آالرژی می‌شود.

این نوع پارچه‌ها به صورت دوخت جامپی بافت شده است، به صورتی که تمامی الیاف لایی دوزی شده زیر پارچه بیرون نزند و پارچه‌ها موقع بافت جمع نشود.

از دیگر محاسن پارچه‌ها می‌شود به گردش جریان هوا اشاره کرد که کاملا هوا در تشک جریان چرخشی دارد.

 

نمایندگی ها

شرکت زنیت با سابقه‌ای حرفه ای در زمینه تشک و کالای خواب دارای 21 نمایندگی در استان تهران و 13 نمایندگی در سراسر کشور می‌باشد.

پروژه‌های شرکت زنیت

هتل محب سلامت مهر پارس ایرانیان جاوید ریحان تراور نفت پارس ایرانیان

محصولات به کاررفته در پروژهای زنیت

 • باکس
 • تشک طبی-فنری گرنت با مغزی‌های پرشده و پدهای تقویت شده
 • ملحفه، روتختی و لحاف‌های لایت تک و دونفره
 • محافظ‌ ضدآب و آنتی‌باکتریال
 • بالش‌ الیاف

هتل محب سلامت مهر پارس ایرانیان

هتل محب سلامت مهر پارس ایرانیان واقع در استان البرز، شهرستان برغان 25 کیلومتری شهر کرج می‌باشد.

شرکت زینت در راستای بهبود و آسایش بیماران  به کمک هتل محب سلامت آمده و شرایط مطلوبی را برای استراحت بیماران فراهم کرده‌اند.

هتل-بیماستان محب سلامت در 4 طبقه و  دارای 49 اتاق می‌باشد.

طبقه اول مجموعه محب سلامت، درمانی است.

و سه طبقه دیگر این مجموعه جهت آسایش بیماران به صورت اتاق‌های مجزا تجهیز شده‌ است.

دکوراسیون و سرویس‌های خواب طبقه دوم، سوم و چهارم این مجموعه  به کمک مجموعه زنیت با دیوارکوب‌های چرم، باکس‌های تک و دونفره، تشک‌های گرنت با مغزی‌های پُر و پدهای تقویت شده، باکس، ملحفه، محافظ تشک، رو تختی و بالش تجهیز گردیده است.

شرکت جاوید ریحان تراور

شرکت جاوید ریحان تراور واقع در بلوار کشاورز تهران جهت آسایش رفاه کارمندان خود به کمک مجموعه بازرگانی زنیت اقدام به تجهیز هتل سازمانی خود‌کرده است.

به سفارش هتل جاوید ریحان تراور 22 باکس سایز 200*160 به همراه تشک‌های تقویت شده همان سایز و سرویس کامل خواب که شامل بالش، لحاف لایت دو نفره، محافظ می‌باشد تجهیز گردید.

شرکت نفت پارس ایرانیان

شرکت نفت پارس واقع در سعادت‌آباد تهران هتل سازمانی خود را به کمک مجموعه بازرگانی زنیت با بهترین محصولات و سرویس‌های مجموعه اقدام به تجهیز هتل سازمانی خود‌کرده است.